24. Niedziela Zwykła – 13 września 2020 r.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– we wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

– w środę wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana , o 18.00 Msza Święta i  nowenna.

– w piątek święto św. Stanisława Kostki , zakonnika, patrona Polski

W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.00 oficjalnie pożegnamy  ks. Bogusława i podziękujemy Mu za 8 lat  pięknej pracy duszpasterskiej w naszej parafii.

W sobotę o  godz. 11.00 w kościele spotkanie kandydatów na ministrantów. Serdecznie zapraszamy chłopców z klas III, IV, V.

W środę swoje imieniny obchodzi nasza pani katechetka. Życzymy  wielu  łask Bożych , opieki Matki Najświętszej i wspaniałych owoców w posłudze   katechetycznej.

Bóg zapłać za ofiary złożone  w kopertach na utrzymanie parafii i remont nowej plebani : parafianin  z Babicy 200 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Babicy 200 zł, rodzina z Wyźrału 100 zł, rodzina z Babicy 200 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, parafianka z Witanowic 100 zł, rodzina z Lgoty 200 zł, rodzina z Babicy 200 zł, rodzina z Babicy 500 zł.  Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Wyźrału.

Do sprzątania zapraszamy kolejną dziesiątkę mieszkańców  Wyźrału.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Genowefę Chraplę , lat 92 z Babicy. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie…