25. Niedziela Zwykła – 20 września 2020 r.

Dziś dziękujemy Ks. Bogusławowi za jego posługę wśród nas i życzymy Mu  obfitości Bożych darów na nowej parafii.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w poniedziałek święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty

– w środę wspomnienie św. o. Pio prezbitera , o 18.00 Msza Święta i  nowenna.

W sobotę o  godz. 10.00 w kościele spotkanie naszej scholi parafialnej. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie dzieci  chcące śpiewać i  w ten sposób chwalić Pana Boga. O 11.00 spotkanie  kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców  z klas od 3 do 6

W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci klas III , które przygotowują się do I Komunii Świętej.

Dziękujemy panom, którzy naprawili uszkodzony stopień schodów przed kościołem.

Bóg zapłać za ofiary złożone  w kopertach na utrzymanie parafii i remont nowej plebani : rodzina z Witanowic 200 zł, parafianka z Witanowic 200 zł, rodzina  z Witanowic 200 zł, parafianin z Lgoty 100 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Witanowic 500 zł, i za ofiarę przesłaną na konto : parafianin z Babicy 500 zł.  Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Wyźrału.

Do sprzątania zapraszamy kolejną dziesiątkę mieszkańców  Wyźrału.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Rudka, lat 65 z Wyźrału. Polećmy go miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie…