3. Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2021 r.

W Wielkim Poście Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.30, Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tych  wielkopostnych nabożeństwach.

W środę Msza Święta i nowenna  do MB Nieustającej Pomocy.

Rekolekcje wielkopostne   w naszej parafii planujemy rozpocząć w sobotę 20 marca. Będą trwały  do wtorku 23 marca. Dzień spowiedzi będzie w poniedziałek 22 marca. Rekolekcje  poprowadzi ks. dr Dariusz Piasecki – wykładowca  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Plan rekolekcji można już zabrać ze stolika  z prasą.

Baranki  Caritas można zabierać  z ołtarza Pana Jezusa Miłosiernego. Złożone przy tej okazji ofiary  przeznaczone są na pomoc najbardziej potrzebującym, których wspiera Caritas. Jest  to dla nas okazja, by dawać jałmużnę, do której  jesteśmy szczególnie wezwani w Wielkim Poście.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: parafianin z Lgoty 200 zł, parafianin z Babicy 200 zł. i ofiara przesłana na konto: parafianki z Babicy 200 zł. Bóg zapłać.

Rodzice chorego Kasperka z Babicy przesyłają wielkie podziękowanie  dla wszystkich  za okazane szczodre serca. Zebraliśmy  do puszek   10 475,20 zł. W niedzielę 14 marca o godz. 11.00 będzie Msza Św.  w intencji  dobroczyńców zamówiona przez rodziców Kasperka.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Babicy.

Do sprzątania zapraszamy pierwszą  dziesiątkę mieszkańców Witanowic.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy  śp. Barbarę Mrowiec z Witanowic, lat 84. Polećmy Ją  Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…