30. Niedziela Zwykła – 23 października 2022 r.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Za tydzień przeżywać będziemy rocznicę poświęcenia naszego kościoła.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w środę o godz.18.00 Msza Św.  i Nowenna

– w piątek  święto św. Szymona i Judy Tadeusza apostołów

Przed nami ostatni tydzień października. Codziennie o 18.00 Msza Święta i nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy  do udziału, szczególnie tych, którym  się jeszcze nie udało być w tym roku na  różańcu.

Można jeszcze składać na wypominki jednorazowe i roczne.

W piątek o godz. 17.00 na plebani katecheza przed bierzmowaniem dla  klas VIII z Witanowic i Lgoty.

Gregorianka za śp. Zofię Czernecką będzie odprawiana od 1 lutego  u OO. Jezuitów w Mysłowicach.

Na stoliku z prasą do nabycia kalendarze  na  2023 rok. Cena 10 zł.

Bóg zapłać za ofiary złożone  na składkę  i w kopertach na utrzymanie parafii i remont nowej plebani : parafianka z Babicy 100 zł, rodzina z Witanowic 500 zł, i ofiary przesłane na konto: rodzina z Witanowic 100 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Witanowic 500 zł.  Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Lgoty.

Do sprzątania zapraszamy VII rejon mieszkańców Lgoty.

W przyszłą niedzielę przy naszym kościele kiermasz ciast, zniczy, stroików i kwiatów z którego dochód przeznaczony jest na ratowanie zdrowia i życia małego Oliwiera Komana z Wadowic.

W piątek pożegnaliśmy śp. Emilię Korzeniowską z Babicy, lat 93. Polećmy Ją  miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…