33. Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020 r.

1. NIEDZIELA ZWYKŁA

15.11.2020 r.

W naszym kościele do odwołania Msze Św. w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 10.00, 11.00, 14.00, 16.00.

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

– we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

– w środę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, o 18.00 Msza Św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy,

– w piątek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,

– w sobotę wspomnienie Ofiarowania NMP.

W przyszłą niedzielę – ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

W tym tygodniu nie będzie spotkania  dla kandydatów do bierzmowania.

Bóg zapłać paniom z KGW w Babicy  oraz  panu kościelnemu i p. Mieczysławowi  za posadzenie kwiatów  koło kościoła oraz  p. Krzysztofowi za ofiarowanie kwiatów.

Bóg zapłać za ofiary złożone  na składkę  i w kopertach na utrzymanie parafii i remont nowej plebani : parafianin z Babicy 200 zł, rodzina z Witanowic 500 zł. parafianka z Babicy 200 zł., rodzina z Witanowic  500 zł., rodzina z Witanowic 400 zł. Bóg zapłać.                     Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Lgoty.                             Do sprzątania zapraszamy kolejną  dziesiątkę mieszkańców Lgoty.