34. Niedziela Zwykła – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22 listopada 2020 r.

W naszym kościele do odwołania Msze Św. w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 10.00, 11.00, 14.00, 16.00.

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

– we wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy

– w środę  o 18.00 Msza Św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent –czas przygotowania do Bożego Narodzenia a także na powtórne przyjście  Mesjasza. W Adwencie  Roraty codziennie od poniedziałku do soboty  o godz. 18.00.

Już od dzisiejszej niedzieli w naszym kościele do nabycia  wigilijne świece Caritas. Świece można zabierać z ołtarza Pana Jezusa Miłosiernego. Ofiary do puszki, jakie składamy   przy tej okazji przeznaczone  są na pomoc dzieciom potrzebującym w Polsce i za granicą. Bóg zapłać za Wasze  ofiarne  serca.

W środę o godz. 19.00  na plebani spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej        .         Bóg zapłać za ofiary złożone  na składkę  i w kopertach na utrzymanie parafii i remont nowej plebani : rodzina z Lgoty 200 zł, rodzina z Babicy 200 zł. rodzina  z Witanowic 300 zł., rodzina z Witanowic 200 zł., rodzina z Babicy 300 zł., rodzina z Witanowic 200 zł., rodzina  z Babicy 200 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Lgoty.    Do sprzątania zapraszamy kolejną  dziesiątkę mieszkańców Lgoty.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Walerię Szczerbik lat 86 z Lgoty i śp. Stanisława Pasteraka  lat 75 z Babicy. Polećmy Ich Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…