Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2021 r.

W imieniu swoim,  ks. Kanonika,  p.  kościelnego i ministrantów pragnę podziękować za wasze ofiary złożone w uroczystość Trzech Króli a także,  za życzenia i dobre słowo  skierowane do kapłanów i  p kościelnego przy tej okazji. Bóg zapłać

Dziś kończymy okres Bożego Narodzenia. W tradycji  polskiej kolędy śpiewamy do 2 lutego. Wspólne kolędowanie w naszym kościele planujemy na niedzielę 24 I.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w środę o 18.00 Msza Święta i Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy.

Dziękujemy Apostolatowi Margaretka i Domowemu Kościołowi za piękne prowadzenie adoracji w I czwartek miesiąca.

POAK i nasza wspólnota parafialna otrzymała podziękowanie z Domu Samotnej Matki w Wadowicach za zorganizowanie  zbiórki i przekazanie  darów w ramach akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Wszyscy mieszkańcy domu łączą pozdrowienia i zapewniają o modlitwie.

Na stronie internetowej parafii nie ma już numeru  telefonu komórkowego proboszcza. Pozostaje on dalej aktualny. Można  go odpisać z gabloty parafialnej  lub od innych parafian,  którzy go już posiadają.  Dla własnej wygody i sprawnego kontaktu warto by był on w każdej rodzinie znany.

Bóg zapłać za ofiary złożone  na składkę  i w kopertach oraz  przy okazji naszych modlitw za rodziny na utrzymanie  parafii i remont: rodzina z Wyźrału 300 zł, rodzina z Lgoty 200 zł, rodzina z Witanowic 300 zł, rodzina z Lgoty 400 zł, rodzina z Witanowic 500 zł, rodzina z Wyźrału 200 zł, rodzina z Witanowic 500 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Witanowic 100 zł, parafianin z Witanowic 150 zł, rodzina z Lgoty 300 zł, dwie rodziny z Witanowic 300 zł, rodzina z Wyźrału 500 zł, rodzina z Babicy 300 zł, rodzina z Lgoty 100 zł, rodzina z Babicy 300 zł, rodzina z Babicy 200 zł, rodzina z Babicy 200 zł, anonimowy ofiarodawca 500 zł. i ofiara przesłana na konto: parafianka z Wyźrału 200 zł, ofiarodawca z Wadowic 100 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Babicy.

Do sprzątania zapraszamy kolejną  dziesiątkę mieszkańców Babicy.