Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

42. rocznica poświęcenia kościoła

Dokładnie 25 października 2017 roku minęła 42. rocznica poświęcenia naszej świątyni, której dokonał śp. ks. bp. Albin Małysiak. Z tej okazji w niedzielę 29 października Ks. Proboszcz wyraził wdzięczność wszystkim Parafianom za trud angażowania się w dzieło współodpowiedzialności za Dom Boży. Szczególne podziękowanie skierował za składane ofiary na potrzeby związane z ogrzewaniem kościoła i jego remontami; za cotygodniowe sprzątanie i za każdą troskę, których jest bardzo dużo. Słowa wdzięczności wyraził całej służbie liturgicznej poczynając od Pana Kościelnego, a kończąc na ministrantach. Oczywiście w tym dniu nie mogło zabraknąć odśpiewania Te Deum Bogu Najwyższemu, w którym zawarliśmy podziękę za błogosławieństwo Boże i nieustanną opiekę nad całą Wspólnotą Parafialną, która chwali Boga już ponad siedem wieków.

projekt i realizacja: intermania.pl