Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Asysta Górnicza do Kalwarii

SONY DSCPrzedstawiciele górniczej braci z parafii Św. Mikołaja w Witanowicach wspólnie z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich z Babicy uczestniczyli w obchodach Święta Maryjnego na Dróżkach Kalwaryjskich.

Z różańcem w ręku i sztandarem górniczym na ramieniu zanieśliśmy osobiste i parafialne prośby, modlitwy, podziękowania przed oblicze Najświętszej Panienki.

Dostąpiliśmy zaszczytu osobistego błogosławieństwa przez Prefekta Kongregacji Nauki Wiary Ks. Kard. Gerharda Ludwiga Müllera, który przewodniczył w obchodach odpustu kalwaryjskiego oraz naszego Metropolity krakowskiego Ks. Kard. Stanisława Dziwisza.

Jesteśmy przekonani o dostąpieniu łaski bożej podczas trudów pielgrzymowania po Dróżkach Maryjnych oraz na co dzień.

Jeżeli wola Boża i zdrowie pozwoli to w przyszłym roku także powędrujemy śladem modlitwy dróżek Matki Bożej, chcielibyśmy w większym składzie. Galeria zdjęć.

Roman Woźniak

projekt i realizacja: intermania.pl