Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Jubileuszowa Wadowicka Pielgrzymka na Jasną Górę /14-19 VII 2015/

fot 126„Błogosławieni czystego serca” – pod tym właśnie hasłem wędruje jubileuszowa, bo już XXX Piesza Pielgrzymka z Wadowic do Częstochowy. Dziś mogliśmy poczuć klimat pielgrzymowania podczas pierwszego postoju pielgrzymki, który miał miejsce w naszej Parafii. Już od wczesnych godzin porannych Panie z Akcji Katolickiej i Kół Gospodyń Wiejskich pod przewodnictwem p. Jolanty Michalskiej trudziły się, by przyjąć jak najlepiej Pątników. Głosy parafialnych dzwonów rozdzwoniły się po godz. 10, aby przywitać Gości. W imieniu Ks. Proboszcza i całej Wspólnoty słowa pozdrowienia wypowiedział ks. Bogusław Nagel nasz wikariusz, równocześnie zachęcając do skorzystania z przygotowanego posiłku oraz modlitwy za kapłanów w Apostolacie Margaretka. Po przeszło 30 min. postoju Pielgrzymi wyruszyli w dalszą drogę. Z serca dziękowali za gościnę, ofiarność i gorące serca naszych Parafian. Zapewniali o modlitwie w naszej intencji przed Tronem Matki Bożej w Częstochowie.

projekt i realizacja: intermania.pl