Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Bukiet życzeń imieninowych

ks probNiech Święty Józef – wyprasza Księdzu Proboszczowi potrzebne dary Boże!

W  najbliższą niedzielę –  19 marca – w Uroczystość Św. Józefa, patrona naszego Proboszcza Ks. Kanonika Józefa Wróbla, pragniemy wraz z duchowym bukietem róż złożyć Księdzu z serca płynące życzenia. Oby nigdy nie zabrakło Księdzu darów Ducha Świętego w ofiarnej pracy duszpasterskiej wśród nas. Niech każdy dzień będzie przepełniony błogosławieństwem Bożym. Życzymy dobrego zdrowia, uśmiechu i zadowolenia ze współpracy wszystkich grup parafialnych dla dobra duchowego i wykonywanych prac w parafii.

Pragniemy również podziękować Ks. Kanonikowi za wielkie zaangażowanie  i  animowanie różnorodnych prac związanych z przeżywaniem Jubileuszu 700 –lecia naszej Parafii i wioski Witanowice. Życzymy sobie nawzajem, by wszystkie te dzieła wzmocniły w nas wiarę, ożywiły nadzieję i rozwinęły gorącą miłość do Boga i każdego człowieka.

 Duszpasterska Rada Parafialna

wraz ze wszystkimi grupami parafialnymi

projekt i realizacja: intermania.pl