Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Dziękujemy za 40 lat Kapłaństwa Ks. Proboszcza Józefa Wróbel

laseryW poniedziałek 18 maja 2015 roku będziemy świętować 95. rocznicę urodzin Wielkiego Świętego Jana Pawła II. Ten szczególny dzień dla całego Kościoła, świata i Polski jest połączony z jubileuszem Ks. Proboszcza Józefa Wróbla. Bowiem On przed 40 – tu laty przyjął sakrament kapłaństwa właśnie z rąk kar. Karola Wojtyły. Chcąc więc uczcić te dwie uroczystości, Duszpasterska Rada Parafialna i Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zorganizował widowisko laserowe pt. „Jan Paweł II – Święty z polskiej ziemi”.  Będzie to przedstawienie historii Polski począwszy od Mieszka I do współczesności za pomocą symboli danego okresu. Będzie to powtórka dla nas z historii. Szczególną częścią widowiska jest przedstawienie działalności papieża św. Jana Pawła II połączone z wybranymi fragmentami najważniejszego przesłania Jana Pawła II do nas podczas pielgrzymek do Polski.

Serdecznie więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Mszę Święta dziękczynną na godz. 19.00, a po niej na wyjątkowe widowisko.

projekt i realizacja: intermania.pl