Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Happening „Zadaj pytanie papieżowi”

logoW imieniu Ruchu Komunia i Wyzwolenie w Polsce przekazujemy treść zaproszenia – zwłaszcza młodzieży –  na happening towarzyszący Światowym Dniom Młodzieży w Krakowie pt. „Zadaj pytanie Papieżowi”. Oto jego teść:

 Zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza młodzież do wzięcia udziału w happeningu pt. „Zadaj pytanie papieżowi”. Jest to wydarzenie, które towarzyszy Światowym Dniom Młodzieży. Odbywać się będzie w Pałacu Sztuki przy placu Szczepańskim 4 w Krakowie codziennie od 20 do 27 lipca, w godz. 8.15–18.00 (w dni powszednie) oraz w godz. 10–18 (w sobotę i niedzielę).

Happening ma formę wystawy multimedialnej, dostępnej – w zależności od zapotrzebowania – w różnych językach. Zwiedzający wystawę będą przechodzić przez poszczególne sale obrazujące różne aspekty życia, aby dotrzeć do najgłębszych pragnień swojego serca. Kulminacyjnym momentem wystawy będzie możliwość zapisania przez każdego z uczestników osobistego pytania skierowanego do papieża Franciszka. Pytania te zostaną zebrane w „Księdze pytań” i przekazane bezpośrednio Ojcu Świętemu Franciszkowi.

Udział w happeningu jest bezpłatny. Czas trwania: ok. 30 minut.

Happening „Zadaj pytanie papieżowi” został objęty honorowym patronatem przez Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza.

Serdecznie zapraszamy! – organizatorzy happeningu.

projekt i realizacja: intermania.pl