Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Na niedzielę Odpustową


Serdecznie zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci Św. Mikołaja, które odbędą się w I Niedzielę Adwentu – 3 XII 2017 roku. Uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11.30. Cieszymy się, iż przewodnictwo w Eucharystii podejmie ks. infułat Jakub Gil, który również będzie kaznodzieją podczas Mszy Św. przed południem.

Uroczystość ta będzie połączona z zamknięciem liturgicznym obchodów Jubileuszu 700 lecia Wsi i Parafii Witanowice. Uwieńczeniem stanie się wręczenie Seniorom 80+ wydanego dzięki im współpracy „Albumu wspomnień najstarszych mieszkańców Parafii Witanowice.” Jesteśmy im dogłębnie wdzięczni, iż byli gotowi podzielić się z nami swoimi przeżyciami – radosnymi i trudnymi chwilami z ich życia. Dzięki temu, historia naszej Parafii została jeszcze bardziej przez nas odkryta i pogłębiona. Niestety, spośród 61 Seniorów, już troje odeszło do Pana. Również i dziś pragniemy ich wspomnieć i wyrazić słowa wdzięczności.

 

projekt i realizacja: intermania.pl