Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Informacja dla Rodzin oczekujących Pielgrzymów

plecakiWielkimi krokami zbliżają się dni, kiedy to w naszych domach zagoszczą Pielgrzymi.  Do naszej Parafii  zostało przydzielonych 340 osób, które dzięki otwartości serc i domów aż 84 rodzin, zostaną przyjęte na prywatnych kwaterach i oczywiście dzięki gościnności Ks. Proboszcza wszystkie osoby duchowne w liczbie ok. 10 osób zostaną ugoszczone na plebani.

NA TERENIE NASZEJ PARAFII BĘDZIEMY GOŚCIĆ UCZESTNIKÓW ŚDM:

* od poniedziałku do soboty czyli od 25 -29 lipca /ok. 100 osób/ – Polaków

* pielgrzymów weekendowych: piątek – sobota czyli 29 i 30 lipca. Będą to pielgrzymi z Białorusi, Kanady, Hiszpanii i Polski.

Dlatego bardzo prosimy o cierpliwość naszych Parafian, którzy złożyli deklarację przyjęcia Pielgrzymów. Informujemy, iż Pielgrzymi zostaną zakwaterowani w poniedziałek 25 lipca tylko u tych rodzin, które telefonicznie zostały o tym poinformowane. Do pozostałych rodzin dotrą Pielgrzymi na nocleg w piątek. Komitet Parafialny będzie telefonicznie kontaktował się z poszczególnymi rodzinami. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie na 100% potwierdzić, czy Pielgrzymi dotrą do wszystkich rodzin. Jest to związane z ilością Pielgrzymów, którzy dotrą do Polski. Z góry przepraszamy te rodziny, u których nie zostaną zakwaterowani Pielgrzymi – jest to niezależne od nas. Na bieżąco będą przekazywane również informacje na naszej parafialnej stronie internetowej, z którymi prosimy się zapoznawać.

Cieszymy się, iż Rodziny przyjmujące Pielgrzymów nie tylko otwarły drzwi swoich mieszkań, ale również zobowiązały się do przygotowania śniadań i dowozu ich na katechezy do kościoła. Większość z tych rodzin również przywiezie Pielgrzymów po katechezach na miejsce zakwaterowania – jeśli będzie taka potrzeba.

projekt i realizacja: intermania.pl