Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Informacje na pierwszy tydzień września

*W środę o godz. 18.00 Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy, a po niej Eucharystia, na którą serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z klas I wraz z rodzicami na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

*W piątek – I piątek miesiąca września. Wyjazd do chorych o godz. 8.30. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.00. Zapraszamy uczniów klas IV na Eucharystię, po której uroczyście zostaną wręczone im Książeczki Pierwszopiątkowe. Zachęcamy, by z pomocą rodziców postarali się w tym roku szkolnym odprawić IX Pierwszych Piątków, by na rocznicę I Komunii Św. w maju ofiarować je Panu Jezusowi jako swój dar.

*PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

Zapraszamy wszystkich uczniów:

klas VI, kl. VII, kl. VIII, III Gimnazjum i I szkoły ponad gimnazjalnej do uczestnictwa we Mszy Św. pierwszopiątkowej w pierwszy piątek miesiąca września jako udział comiesięczny  przygotowujący do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

projekt i realizacja: intermania.pl