Intencja dla Żywych Róż – październik

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Żywego Różańca o dokonanie zmiany tajemnic różańcowych oraz podjęcie nowych intencji modlitewnych na miesiąc wrzesień. Są one następujące:

EWANGELIZACYJNA:

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

PARAFIALNA:

Dziękując za łaskę przynależności do Żywej Róży prosimy, aby w rodzinach chętniej odmawiano różaniec, gdyż on jest orężem zbawienia.

Zapraszamy wszystkich czcicieli Różańca Świętego na Nabożeństwa Różańcowe w październiku do kościoła na godz. 18.00. W sobotę 2 października zapraszamy na ostatnie Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją różańcową do pięciu ołtarzy z racji Uroczystości Matki Bożej Różańcowej.