Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Intencje modlitwy różańcowej na miesiąc październik

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Żywego Różańca o dokonanie zmiany tajemnic różańcowych w pierwszą sobotę miesiąca oraz podjęcie nowych intencji modlitewnych na miesiąc październik. Są one następujące:

OGÓLNA:

Módlmy się̨ za Kościół, aby na wszystkich poziomach przyjął postawę słuchania i dialogu jako sposób życia, pozwalając prowadzić się Duchowi Świętemu ku peryferiom świata

PARAFIALNA:

Módlmy się o przyjęcie przez każdego z nas wołania Maryi o odmawianie Różańca Świętego i o umiłowanie tej pięknej modlitwy nie tylko przez  Żywe Róże, ale przez wszystkich parafian

Zapraszamy również w pierwszą sobotę października/7 X/  na wspólną modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu N.M.P. połączoną z odmówieniem jednej części różańca świętego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem z modlitwą za Ojczyznę. Od miesiąca maja jest ona połączona z Nabożeństwem Fatimskim. Dwie tajemnice odmawiamy przed Mszą Św. o godz. 17.45, pozostałe po procesji.

projekt i realizacja: intermania.pl