Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Już gościsz Jezu w sercu mym…

kom15W niedzielę 5 maja 2013 roku podczas Mszy Św. o godz. 900 przeżywaliśmy uroczystość I Komunii Świętej. Przystąpiło do niej 29 uczniów klasy drugiej z całej parafii Witanowice. Dzieci w pełni zaangażowały się wraz z rodzicami w oprawę liturgiczną, dzięki czemu nasza wspólna modlitwa była jeszcze piękniejsza. Na zakończenie Eucharystii dzieci wyraziły wdzięczność Ks. Proboszczowi i Katechetom za trud przygotowania do tego jakże ważnego w ich życiu dnia. Do tych słów wdzięczności dołączyli się również Rodzice, którzy równocześnie złożyli Ks. Kan. Józefowi Wróblowi życzenia z okazji srebrnego jubileuszu duszpasterzowania wśród nas. Wyrazem tej wdzięczności był piękny kosz róż oraz zapewnienie o modlitwie.O godz. 1500 dzieci zgromadziły się na Nabożeństwie Majowym, podczas którego odnowiły przyrzeczenia chrzcielne oraz adorowały Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wcześniej indywidualnie każde z nich zapaliło swą świecę od paschału. Ks. Proboszcz poświęcił pamiątkowe obrazki i wręczył je dzieciom. Na zakończenie oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć.

zobacz galerię

projekt i realizacja: intermania.pl