Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Maryja zaprasza do modlitwy

Rozpoczął się miesiąc październik, który w Kościele poświęcony jest szczególnej modlitwie różańcowej. Tegoroczny czas październikowy jest wyjątkowy z powodu kończącego się roku jubileuszowego – 100 lecia Objawień Matki Bożej w Fatimie. Tym bardziej zapraszamy i zachęcamy wszystkich do codziennej modlitwy różańcowej czy to w kościele, czy w rodzinnym gronie Domowego Kościoła. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży proponując szczególne dni dla poszczególnych klas:

w poniedziałki – zapraszamy dzieci z oddziałów przedszkolnych tzw. „O” oraz uczniów klas II

we wtorki – zapraszamy dzieci klas III

w środy – zapraszamy uczniów klas V i VI

w czwartki – zapraszamy dzieci klas I i IV

w piątki – uczniów klas VII oraz Gimnazjum i Młodzież starszą

w soboty – wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w wyznaczonym dniu

projekt i realizacja: intermania.pl