Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Maryjo Wniebowzięta – módl się za nami!

wniebowziecieW czwartek 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze Święte będą odprawiane w naszym kościele tak jak w niedziele czyli o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. Na każdej Eucharystii będą poświęcane bukiety ziół i kwiatów.

Tradycyjnie już z naszej parafii organizujemy pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej biorąc udział w trzech dniach modlitwy na Dróżkach Kalwaryjskich i uroczystościach odpustowych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej naszej wspólnotowej modlitwie. W piątek 16 sierpnia o godz. 6.30 w naszym kościele odprawiona zostanie Msza Św. w intencji wszystkich zmarłych kapłanów i parafian na rozpoczęcie pielgrzymowania. Po Najświętszej Ofierze autokarem udamy się do Kalwarii, by tam ok. godz. 8.00 wyruszyć na Dróżki do Matki Bożej i za Zmarłych. W sobotę odprawimy Dróżki ku czci Pana Jezusa. W sobotę i niedzielę wyjazd autokarem spod kościoła o godz. 7.00. Uroczyste zakończenie pielgrzymowania dokonamy ok. godz. 14.00 w niedzielę odśpiewując Nieszpory w parafialnym Wieczerniku.

projekt i realizacja: intermania.pl