Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

MODLITWĄ RÓŻAŃCOWĄ UMACNIAJMY NASZĄ WIARĘ

Matka Boża z Lourdes– Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które w dni powszednie będą odbywać się po Mszy Św. o godz. 18.00.

– W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Różańcowym.

– W czwartek zapraszamy uczniów szkoły podstawowej do skorzystania z sakramentu pokuty, który będzie udzielany od godz. 16.00.

– W piątek I piątek Miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.00 uczniów szkół gimnazjalnych i starszych. Szczególnie zapraszamy dzieci klas III szkoły podstawowej, którzy zdobywają IX pierwszych piątków miesiąca na rocznicę I Komunii Św.

– Wyjazd do chorych o godz. 8.30 w pierwszy piątek miesiąca.

– W sobotę – pierwsza sobota miesiąca: Po Mszy Św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Różańcowe połączone z procesją fatimską i procesją różańcową do pięciu ołtarzy. prosimy o przygotowanie tych ołtarzy wyznaczone rejony poszczególnych wiosek. Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwie oraz do zaangażowania: dzieci sypiącycych kwiaty, młodzież, Pań i Panów niosących feretrony, Panów do baldachimu i światła.

– Nie zaniedbujmy tej jakże cennej modlitwy różańcowej w każdym dniu.

projekt i realizacja: intermania.pl