Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Na Dróżkach do Matki Bożej

DSC07268W tym roku w naszej parafii rozpoczęliśmy pielgrzymowanie do Tronu Matki Bożej Kalwaryjskiej troszkę w innym terminie. Bowiem tradycyjna pielgrzymka została rozłożona w czasie na niedzielne popołudnia. I tak było już w niedzielę 27 lipca. Grupa ok. 70 osób o godz. 14.00, spod parafialnego kościoła wyruszyła autokarem na Dróżki do Matki Bożej i za Zmarłych. Niesamowity klimat modlitwy. Cisza. Skupienie. Zasłuchanie w treść czytanych rozważań. Spokojny śpiew, który rozbrzmiewał wśród dróg przez nas przemierzanych.  Cudowna sprawa. Na zakończenie modlitw, późnym wieczorem, uczestniczyliśmy we Mszy Św. sprawowanej pod przewodnictwem naszego niestrudzonego ks. proboszcza Józefa Wróbla w Sanktuarium Kalwaryjskim. Druga część Dróżek – do Pana Jezusa – zostanie odprawiona w niedzielę 10 sierpnia. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

projekt i realizacja: intermania.pl