Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Na Dróżkach do Pana Jezusa

1W piątek 12 sierpnia 2016 roku autokarem wyruszyliśmy do Pani Kalwaryjskiej. Była to druga część pielgrzymki. Tym razem nasza modlitwa kierowana była rozważaniami ku czci męki pańskiej, a więc przemierzaliśmy Dróżki do Pana Jezusa. Mimo, iż był to dzień roboczy, to jednak grupa ok. 40 osobowa tworzyła grupę pątniczą. Niestrudzonym przewodnikiem był ks. prob. Józef Wróbel, który podejmując rozważania, szczególnie zwrócił uwagę na temat miłosierdzia, a także dziękczynienia za przeżyte ŚDM. Trzecia część pielgrzymki odbędzie się w ramach asysty z Babicy, która reprezentować będzie już kolejny rok  nasza Wspólnotę Parafialną na uroczystościach Wniebowzięcia, które odbędą się w niedzielę 21 sierpnia. Galeria

projekt i realizacja: intermania.pl