Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Nabożeństwo do Matki Bożej Różańcowej

W sobotę 7 października 2017 roku cała nasza Ojczyzna została opleciona różańcem. Przeżywaliśmy wyjątkowy dzień, gdyż na granicach Polski odmawiane były cztery części różańca świętego. Z naszej Parafii wiele osób przyłączyło się do tej modlitwy szczególnie w Zakopanem. My zaś wieczorem o godz. 18.00 uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej, po której odbyła się procesja do pięciu ołtarzy z Najświętszym Sakramentem z racji Uroczystości MB Różańcowej. Piękna asysta ze wszystkimi feretronami, na czele z figurą Matki Bożej Fatimskiej w otoczeniu dzieci w białych strojach, a zwłaszcza dzieci z Żywej Róży Dziecięcej niosących duży drewniany różaniec wykonany przez jednego z rodziców – pana Adama; członków Żywych Róż naszej Parafii; rzeszy czcicieli Matki Bożej Różańcowej i wielu chorych, którzy w domu łączyli się z nami w modlitwie. Rozważania różańcowe przygotowali członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Podniosły nastrój, cisza wieczoru, gwieździste niebo, delikatny wiaterek – czy to nie cud pogodowy darowany nam przez Matkę Bożą Różańcową? Galeria zdjęć

projekt i realizacja: intermania.pl