Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Najważniejsze informacje na najbliższy tydzień

maryjadasdNajbliższy tydzień niesie ze sobą wiele ważnych wydarzeń, do uczestnictwa, w których serdecznie zapraszamy.

* w poniedziałek 5 grudnia od godz. 15.30 spowiedź św. dla kandydatów do Bierzmowania i ich rodzin.

*we wtorek 6 grudnia przypada Uroczystość Św. Mikołaja biskupa – naszego Patrona. Serdecznie zapraszamy na Msze Św. o godz. 9.00 i 17.00. Podczas Eucharystii o godz. 17.00 Młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk ks. infułata Jakuba Gila.

* w środę 7 grudnia – Ks. Proboszcz zaprasza Duszpasterską Radę Parafialną, Akcję Katolicką oraz po dwóch przedstawicieli z każdej grupy parafialnej na zebranie po wieczornej Mszy Św. ok. godz. 18.00

* w czwartek 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. – Msze Św. o godz. 9.00 i 17.00. Na wieczorną Mszę Św. szczególnie zapraszamy dzieci z klas III, które będą miały poświęcone medaliki. Po Eucharystii krótkie spotkanie z rodzicami.

* codziennie zapraszamy na Roraty o godz. 17.00. Wcześniej – o godz. 16.40 – zapraszamy do modlitwy Godzinkami ku czci Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

projekt i realizacja: intermania.pl