Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Drzewka i kwiaty zasadzone

kwiaty ozdobą kościołaTroska o piękno naszej świątyni wewnątrz i na zewnątrz bardzo leży na sercu naszemu ks. Proboszczowi. Jednym z jej przejawów jest również szczegół, że w ołtarz główny i boczne przez cały rok zdobią piękne żywe kwiaty. Podczas cotygodniowego sprzątania świątyni, poszczególne dziesiątki mieszkańców parafii mają swój udział w zakupie tych kwiatów. Ale także przed kościołem zachwycają nas – stosownie do pory roku- kwitące kwiaty. I właśnie w poniedziałek i wtorek  /27 i 28 maja/ zostały zasadzone nowe kwiaty ułożone w piękne klomby przed głównym wejściem do kościoła. Przy tej okazji należy również wspomnieć, że po wycince drzew wokół kościoła zostały zasadzone w sobotę 4 maja przez jednego parafianina nowe drzewka w miejsce wyciętych. Dziękując wszystkim, którzy ochoczym sercem pracują przy kościele, a także ofiarodawcom kwiatów chcemy powiedzieć gorące Bóg zapłać.

projekt i realizacja: intermania.pl