Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Odpust parafialny – 6 grudnia

Św.-Mikołaj-z-MiryMSZE ŚW. W NIEDZIELE 6 GRUDNIA ZOSTANĄ ODPRAWIONE

o godz. 7.00, 9.00, 11.30 i 16.00

W niedzielę 6 grudnia 2015 przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci Patrona Parafii Św. Mikołaja biskupa. Tradycyjnie już Św. Mikołaj odwiedził dzieci z naszej Wspólnoty i rozdał prezenty po Mszy Św. roratniej w sobotę 5 grudnia. Dzieci obdarowane zostały pięknymi kalendarzami ściennymi na rok 2016 oraz  książeczką  pt. „Nadzwyczajny Rok Święty Miłosierdzia”, która będzie pomocą w jak najlepszym przeżyciu darowanego nam szczególnego czasu. Dzieciom Św. Mikołaj kojarzy się również z darowaniem im różnych słodkości. Jednak tym razem zamiast łakoci Św. Mikołaj podarował dzieciom i wszystkim zgromadzonym w kościele pyszne jabłka, jako źródło witamin i symbolu zdrowego odżywiania. Miło było patrzyć na uśmiechnięte twarze dzieci i zaskoczenie dorosłych. Dziękujemy – Święty Mikołaju!

W poniedziałek 7 grudnia – zapraszamy Duszpasterską Radę Parafialną i Parafialny Oddział Akcji Katolickiej na spotkanie do Domu Katolickiego na godz. 18.00 / po roratach/

We wtorek 8 grudnia – zapraszamy uczniów klas III wraz z rodzicami na Mszę Św. na godz. 17.20. Odbędzie się kolejne spotkanie przed pierwszą komunia świętą. Dzieciom zostaną poświęcone medaliki i wręczone przez rodziców. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie katechetyczne z rodzicami.

W sobotę 12 grudnia – Roraty o godz. 7.00

W sobotę 12 grudnia – godz. 14.30wyjazd do Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” na Mszę Św.

sw.mikolaj-007-big

projekt i realizacja: intermania.pl