Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Ogłoszenia parafialne – 7. Niedziela Zwykła 20.02.2022 r.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– we wtorek święto Katedry św. Piotra apostoła

– w środę wspomnienie św. Polikarpa  męczennika,  o 18.00 Msza Święta i Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy;

W przyszłą niedzielę – ostatnia niedziela przed Wielkim Postem. W ramach dawnego  nabożeństwa  40-godzinnego adoracja Najśw. Sakramentu będzie między Mszami czyli:

– od godz. 8.00 do 9.00 tu o prowadzenie prosimy Róże różańcowe i POAK,

– od godz. 12.00 do 14.00  prosimy o prowadzenie  Domowy Kościół / od godz.12.00 / i apostolat Margaretka / od godz. 13.00 /

Wszystkich zapraszamy by przybyli na   chwilę adoracji Pana Jezusa.

W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 14.00 poświęcenie książeczek dla dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii Św.

W tym tygodniu otrzymaliśmy rachunek za ogrzewanie kościoła za miesiąc grudzień i styczeń w wysokości prawie 27 tys. złotych. /w tamtym roku opłata  wynosiła ponad 7 tys./ Taki rachunek bardzo uderza  w nasz parafialny budżet, dlatego wraz z PRD prosimy by składka z następnej niedzieli była przeznaczona ma pokrycie kosztów ogrzewania. Musimy też zaoszczędzić na dalszym grzaniu, bo kolejnego takiego rachunku może parafia nie być w stanie zapłacić. Dziękujemy za Wasze wsparcie, które jest tak ważne szczególnie , że parafia podejmuje  bardzo kosztowne dzieło  jakim jest remont generalny plebanii.

Na stoliku z prasą ulotki Caritas o 1% podatku. Obok stolika  z prasą do zabrania maseczki.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: parafianka z Witanowic 100 zł, parafianin z Witanowic 150 zł, parafianka z Wyźrału 100 zł, parafianka z Wyźrału 200 zł, rodzina z Lgoty 200 zł, anonimowy ofiarodawca 500 zł. i ofiary przesłane na konto: rodzina z Babicy 100 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Babicy.

Do sprzątania zapraszamy I rejon mieszkańców Witanowic, od rodz. Srokosz do rodz. Kwarciak.

W piątek pożegnaliśmy śp. Stefanię Dębińską  z Witanowic, lat 93. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie ……

projekt i realizacja: intermania.pl