Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Opłatek z Ks. Kard. Stanisławem Dziwiszem

1W środę 18 stycznia 2017 roku przedstawiciele naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym w Krakowie dla Akcji Katolickiej Krakowskiej. O godz. 17.00 w kaplicy Arcybiskupów Krakowskich rozpoczęliśmy spotkanie uroczystą Mszą Św., której przewodniczył bp. Grzegorz Ryś. Po Eucharystii przeszliśmy do sali konferencyjnej, gdzie nastąpił wyjątkowy czas spotkania z Ojcem Diecezji ks. kard. Stanisławem Dziwiszem. Z radością wysłuchaliśmy Jego słowa, które do nas skierował. Wspólne kolędowanie i życzenia te grupowe, a zwłaszcza indywidualne spotkanie z Arcypasterzem były czasem szczególnej łaski i niezapomnianych chwil, które z pewnością długo będą gościły w naszych sercach. Całość spotkania zakończyliśmy świąteczną agapą.

projekt i realizacja: intermania.pl