Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Pielgrzymi są już wśród nas!

WP_20160725_002Tak, właśnie. W poniedziałek 25 lipca do naszej parafii przybyli uczestnicy ŚDM z Kamiennej Góry pod przewodnictwem ks. Pawła oraz z Częstochowy pod przewodnictwem ks. Rafała. Czekaliśmy na nich z wielką radością, chociaż burza i deszcz troszkę zaburzyły nam plany. Niemniej jednak wszystkiemu podołaliśmy. Były gorące słowa powitania i uśmiechy na twarzach. Po godz. 19 została odprawiona w naszej świątyni Msza Św.,  w której uczestniczyli Pielgrzymi, ale również licznie przybyli nasi Parafianie – Gospodarze, u których Oni zagościli. Wielki entuzjazm, gorąca modlitwa, śpiewy i tańce – dały się odczuć nam wszystkim – piękno Ducha Młodego Kościoła. Po Eucharystii Grupa Animacyjna odbyła spotkanie robocze, by przygotować jak najlepiej organizacyjnie czas spotkań  dla Pielgrzymów w  naszej parafii. Jutro /we wtorek/ wczesnym rankiem po śniadaniu Pielgrzymi wybierają się zwiedzać Kraków i będą tam również uczestniczyć w modlitwie. Życzymy Im wspaniałych wrażeń.

projekt i realizacja: intermania.pl