Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Pielgrzymi z Bielska na postoju u nas

W poniedziałek 1 maja 2017 roku o godz. 15.30 V Piesza Pielgrzymka z Bielska Białej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, zatrzymała się na 40-to minutowy odpoczynek. Była to jedna z siedmiu grup całej pielgrzymki Diecezji Bielsko Żywieckiej. Również podkreślić trzeba, że drugą grupę gościli mieszkańcy Babicy na boisku sportowym, za co Im również wyrażamy wyrazy wdzięczności i solidarności z Parafią. Staraliśmy się ugościć ich gorącą herbatą, kawą i pysznymi drożdżówkami. W trakcie postoju Pielgrzymi podziwiali również naszą Izbę Regionalną. Po zregenerowaniu sił, wybrali się w dalszą drogę – na nocleg do Marcyporęby, grupa z postoju w Babicy – na Wysoką. Pielgrzymi już po raz trzeci gościli wśród nas, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Zapraszamy za rok! Galeria

Dziękujemy wszystkim (10 osobom), którzy pomogli nam w przyjęciu Pielgrzymów, a więc przedstawicielom Kół Gospodyń z całej Parafii i członkom Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej na czele oczywiście z naszym Księdzem Proboszczem Józefem Wróblem.

projekt i realizacja: intermania.pl