Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Poświęcenie tornistrów Pierwszoklasistom

W środę 7 wr8ześnia 2016 roku podczas Eucharystii o godz. 18.00 zgromadzili się bardzo licznie uczniowie klas I wraz z rodzicami. Swoje tornistry ułożyli przed ołtarzem, by później kapłan je poświęcił. Podczas Nowenny do MB Nieustającej Pomocy prosiliśmy o potrzebne łaski dla nich na trud edukacji, który właśnie rozpoczęli. Wiemy, iż błogosławieństwo Boże w pracy jest konieczne do codziennego funkcjonowania człowieka, dlatego z radością je przyjęliśmy. Po Mszy Św. było krótkie spotkanie katechetyczno –  informacyjne dla rodziców prowadzone przez Panią Katechetkę. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały od Katechety zakładkę do zeszytów „Modlitwa pięciu palców  papieża Franciszka”.

7 5 3 4 26 9 1

projekt i realizacja: intermania.pl