Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Prawda o człowieku

Akcja Katolicka w Polsce podejmuje wspólnie z Fundacją Słowo akcję ukazującą prawdę o  stworzeniu człowieka. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się do wspólnego dzieła wzmacniającego Rodzinę.

Zachęcamy także do obejrzenia filmu dokumentalnego „Ich prawdziwe cele” (poniżej link) Film trwa ok. 60 min.
 https://www.pch24.pl/ich-prawdziwe-cele

Prawda o człowieku.

Dziś trzeba ukazać piękno i przypomnieć prawdę o stworzeniu człowieka. Coraz swobodniej bowiem zalewa nas zewsząd, przez różne ruchy i organizacje propagandowe, zmanipulowana prawda o człowieku. Uderza ona w podstawowe prawdy odrzucając jednocześnie wszelkie fakty naukowe. Promowane ideologie gender i LGBT zagrażają coraz bardziej naszym rodzinom. Manipulacja płcią człowieka prowadzi do jego degradacji i upadku. Celem wprowadzanych ideologii jest, tak jak to było w przypadku marksizmu, odrzucenie bożych wartości i zburzenie ładu tego świata. Każdy z nas z pewnością zauważył już takie oznaki.
Dlatego warto, by prawda o stworzeniu człowieka wybrzmiała na nowo. W pierwszej księdze Pisma Świętego w zwięzłym zapisie Księgi Rodzaju, znajdujemy słowa: „Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz… stworzył mężczyznę i niewiastę” (Rdz 1,27).
Zachęcamy do przekazywania i promocji poprzez różne media załączonego plakatu. Znajdziemy go również na stronach internetowych Akcji Katolickiej w Polsce oraz Fundacji „Słowo”.
Nie pozwólmy na zagubienie naszej młodzieży, brońmy godności człowieka i fundamentów naszej cywilizacji.
Urszula Furtak, prezes Akcji Katolickiej w Polsce
Grażyna Kominek, prezes Akcji Katolickiej w Archidiecezji Krakowskiej
Jan Klawiter, prezes  Fundacji „Słowo”
projekt i realizacja: intermania.pl