Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Prymicje ks. Krzysztofa Ryszawy

W niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 1 czerwca 2014 r.  o godz. 11.30 uczestniczyliśmy w podniosłej Mszy Św., którą odprawiał ks. Rrzysztof Ryszawy, neoprezbiter pochodzący z Babicy. Z domu rodzinnego w uroczystej procesji przyszedł wraz z najbliższą rodziną i przedstawicielami społeczności Babica do kościoła, gdzie czekali na niego zgromadzeni wierni pod przewodnictwem ks. proboszcza Józefa Wróbla. Oczywiście nie zabrakło licznych delegacji z życzeniami popartymi modlitwą. Okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Bogusław Borek – były nasz ks. wikariusz. Na zakończenie Mszy Św. neoprezbiter udzielił wszystkim uroczystego kapłańskiegiego błogosławieństwa.

Życzmy ks. Krzysztofowi wiele radości z pełnienia posługi kapłańskiej w Kościele Chrystusowym.

projekt i realizacja: intermania.pl