Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Przed Uroczystością Bożego Ciała

*Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

*Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w Nabożeństwach Majowych po Mszy Św. o godz. 18.00 oraz przy kapliczkach w terenie.

Zachęcamy dzieci i młodzież do przyjścia na Majówkę w wyznaczonych terminach. 

*W czwartek 31 maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Uroczysta procesja Eucharystyczna odbędzie się po Mszy Św. o godz. 9.00. Zapraszamy do licznego udziału wszystkie asysty. Mieszkańców poszczególnych wiosek prosimy o przygotowanie ołtarzy.

*W oktawie Bożego Ciała procesja będzie po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 9.00.

*Trwają prace remontowe w kościele. Jednak w tym tygodniu Panie z KGW nie są proszone do sprzątania ze względu na zmianę harmonogramu prac.

*W środę zapraszamy pierwszą dziesiątkę Mieszkańców Witanowic do sprzątania, a w sobotę drugą dziesiątkę – będzie to w późnych godzinach wieczornych – informacja będzie przekazana w późniejszym terminie.

projekt i realizacja: intermania.pl