Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Przed Uroczystościami Odpustowymi

*Zapraszamy na Roraty w tygodniu na godz. 18.00

*Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania:

*4 XII o godz. 9.00 – Msza Św. w intencji wszystkich Górników w dniu święta ich Patronki – św. Barbary

* 5 XII zapraszamy szczególnie uczniów kl. III. Zostanie im poświęcony Medalik jako kolejny krok przygotowujący ich do I Komunii Świętej. Po Roratach odbędzie się przedstawienie ku czci Św. Mikołaja przygotowane przez Scholę, której bardzo dziękujemy za ofiarną pracę. Po przedstawieniu odwiedzi naszą Parafię Św. Mikołaj.

*6 XII – Uroczystość Św. Mikołaja naszego Patrona. Msze Św. o godz. 9.00 i 18.00

*7 XII – I Piątek Miesiąca – Msze Św. o godz. 7.00 i 18.00. Wyjazd do Chorych o godz. 8.30. Będzie to dla nich spowiedź przedświąteczna. Jeżeli są tacy ludzie obłożnie chorzy, którzy nie są zgłoszeni do comiesięcznych odwiedzin z Najświętszym Sakramentem,  to prosimy ich również zgłosić.

*8 XII – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. – Msze Św. o godz. 9.00 i 17.00. Podczas Eucharystii o godz. 17.00 zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania przez Ks. Infułata Jakuba Gila.

*9 XII – Zewnętrzna Uroczystość Odpustowa  ku czci Św. Mikołaja. Serdecznie zapraszamy na Sumę Odpustową, która zostanie odprawiona o godz. 11.30. Będziemy szczególnie dziękować Panu Bogu za Perłowy Jubileusz duszpasterzowania wśród nas Ks. Józefa Wróbla – naszego czcigodnego Proboszcza. Połączony on będzie z Jubileuszem 40 lecia życia konsekrowanego naszego Rodaka O. Marka Kłaputa i kaznodziei O. Szczepana Praszkiewicza. O godz. 11.00 Schola Parafialna zaprasza na modlitewne czuwanie wyrażone w śpiewie pieśni z ich długoletniego dorobku, które dedykują Jubilatom.

projekt i realizacja: intermania.pl