Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Rekolekcje dla dzieci i młodzieży online

W tym roku rekolekcje dla dzieci i młodzieży zostaną przeprowadzone online. Pragniemy aby każdy z Was nie zmarnował tego wielkopostnego czasu i poświęcił go również na rozważania nad drogą prowadzącą do zbawienia każdego z Was z osobna. Zachęcamy zatem do wzięcia udziału w rekolekcjach dostępnych w Internecie. Takie rekolekcje przygotowała w tym roku m.in. parafia w Niegowici. Odnośniki do nauk rekolekcyjnych umieszczone są poniżej. Prosimy,by w dowolnym czasie je odsłuchać, przemodlić i popracować nas sobą.

 

KLASY 1- 3 szkół podstawowych i kl „O”

dzień 1: Poranek

dzień 2: Dzień

dzień 3: Wieczór

KLASY 4- 6 

dzień 1: Modlitwa

dzień 2: Post

dzień 3: Jałmużna

KLASY 7- 8 

dzień 1: Tonę

dzień 2: Oddech

dzień 3: Uczta

projekt i realizacja: intermania.pl