Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Rekolekcyjna niedziela 22 marca

Drodzy Parafianie!

Rekolekcje Parafialne planowaliśmy odprawić w dniach 21 – 24 marca. Niestety nie będą się one mogły odbyć we wcześniejszej wersji proponowanej. Jednak zdecydowałem wraz z Duszpasterską Radą Parafialną, by niedzielę 22 marca uczynić Niedzielą Rekolekcyjną. To znaczy podczas Mszy Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 14.00, 16.00 i 19.00 kazanie w formie nauk będzie głosił Rekolekcjonista. Jeśli chodzi o spowiedź świętą to zawsze można skorzystać pół godziny przed Mszą Św.

Szczególną okazję dajemy w poniedziałek 23 marca. Możliwość indywidualnej spowiedzi będzie od godz. 8.00 do 10.30 oraz od 15.00 do 18.00. Msze Św. w tym dniu będą odprawione o godz. 10.30 i 18.00

Oczywiście wszystkich, którzy będą korzystać z w/w propozycji PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEGO BEZPIECZEŃSTWA. Odległości w ławkach i przy konfesjonale prosimy zachować co najmniej 1,5 m. Oczywiście podczas Eucharystii nie może być więcej osób niż 50. Pozostali będą przebywać na zewnątrz w bezpiecznej odległości – jeżeli będzie większa ilość uczestników modlitwy.

Prosimy o zrozumienie.

Zachęcamy do skorzystania z rekolekcji transmitowanych w telewizji lub online.

Proponujemy skorzystać z dostępnych linków na:

– https://diecezja.pl/aktualnosci/trwaja-internetowe-wielkopostne-rekolekcje-archidiecezji-krakowskiej-dolacz-do-nas/

– www.parafia.niegowic.pl, gdzie nagrane i udostępnione są linki do przeprowadzonych rekolekcji. Są również dostępne nagrania kazań pasyjnych.

– http://mateusz.pl rekolekcje 60+

TRANSMISJE MSZY ŚWIĘTYCH :

ZOBACZ: https://diecezja.pl/transmisje-mszy-swietych-w-telewizji-radiu-i-internecie/

Bardzo prosimy o skorzystanie z tej wersji i innych linków, do których udało się Wam dotrzeć, by pogłębić wiarę.

Z kapłańskim błogosławieństwem

ks. Józef Wróbel – proboszcz

projekt i realizacja: intermania.pl