Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Spektakl na rozpoczęcie rekolekcji parafialnych

teatr-prowincja_309x397_730W czwartek 26 marca 2015 roku rozpoczną się w parafii rekolekcje wielkopostne Mszą Świętą o godz. 18.00. Po Eucharystii ok. 18.30 odbędzie się Spektakl edukacyjno – profilaktyczny pt. „Uczyń mnie drzewem” w wykonaniu POLSKIEGO TEATRU HISTORII Z  MIKOŁOWA, który szczególnie kierowany jest do MŁODZIEŻY.

czas trwania: 35 min. spektakl + panel dyskusyjny ok. 25 min

Fabuła spektaklu opowiada o młodym człowieku wkraczającym w dorosłość i czekających go pokusach. To symboliczne przedstawienie poruszające ważne tematy. Historia przedstawia warianty, które mogą spotkać młodego człowieka będące konsekwencjami jego decyzji. Idealny spektakl dla dzieci i młodzieży, a jego przesłanie na pewno dużo da do myślenia. Silną stroną spektaklu jest muzyka Jacka Sroki-Ritau, klimatyczna i poruszająca.

Serdecznie zapraszamy nie tylko Młodzież

Więcej informacji na temat Teatru oraz Spektaklu przeczytacie na www.teatrprowincja.pl

1

projekt i realizacja: intermania.pl