Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

ŚWIĘTY JANIE PAWLE II – NIE LĘKAMY SIĘ!

W Zakopanem, pod Wielką Krokwią na wspólnej konferencji prasowej spotkały się samorządy: województwa małopolskiego, powiatu tatrzańskiego, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Zakliczyna, dla których św. Jan Paweł II jest patronem. Marszałek Witold Kozłowski, w imieniu całego zarządu województwa obecnego na wtorkowej konferencji wyraził jasne stanowisko wobec ostatnich wydarzeń. Niech usłyszy to cała Polska i świat; sprzeciwiamy się podważaniu świętości życia i nauczania Papieża Polaka. Nie ma naszej zgody na manipulacje i wzbudzanie agresji wobec miejsc kultu św. Jana Pawła II Wielkiego. Wzywamy wszystkich do poszanowania godności i dobrego imienia naszego świętego patrona! Czytaj więcej na diecezja.pl

ZAPRASZAMY NA WIECZÓR Z JANEM PAWŁEM II DO NASZEJ ŚWIĄTYNI 16 marca o godz. 20.15

Poprzez modlitwę przy relikwiach św. Jana Pawła II i wsłuchiwanie się w Jego nauczanie skierowane w Liście do Rodzin, będziemy modlić się za przeciwników Kościoła i o mocną wiarę dla współczesnego Kościoła, wynagradzając Bogu za zniewagi poprzez ataki na Wielkiego Św. Jana Pawła II.

projekt i realizacja: intermania.pl