Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

PEREGRYNACJA SYMBOLI ŚDM – udział naszej PARAFII

wolontariuszeW niedzielę 12.06.2016 Młodzież parafii, Wolontariusze i Parafianie wraz z członkami Komitetu Parafialnego ŚDM uczestniczyli w peregrynacji symboli Światowych Dni Młodzieży, przenosząc je do Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach. Tam młodzież z naszej parafii prowadziła adoracje wspólnie z Dyrektorem Szpitala, pracownikami oraz pacjentami szpitala na oddziale geriatrycznym. Tu powierzaliśmy Światowe Dni Młodzieży pod opiekę Maryi. Spotkanie w szpitalu miało szczególny charakter. Młodzież i starsi wspólnie połączyli się przez modlitwie razem trwając i uwielbiając Pana za tak wielki dar i łaskę jaką nas doświadczył. Po zakończonej adoracji uroczyście przeszliśmy niosąc symbole ŚDM do Bazyliki śpiewając i klaszcząc w dłonie wielbiąc i wysławiając imię Pana.

Przy tej okazji pragniemy z całego serca podziękować scholi za pracę, którą wkładają w ŚDM,  za śpiew oraz co miesięczne dbanie o adorację a także tę przepiękną oprawę muzyczną peregrynacji symboli ŚDM .

Grzegorz Sarnecki

projekt i realizacja: intermania.pl