Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Uroczystość Bożego Ciała

Serdecznie zapraszamy do udziału w Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, którą przeżywać będziemy w czwartek 15 czerwca. Procesja wyruszy po Mszy Św. o godz. 9.00 do czterech ołtarzy przygotowanych przez Mieszkańców poszczególnych rejonów czterech wiosek. Tak, jak co roku, zapraszamy wszystkie asysty, dzieci sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących dzwonkami, dzieci z klas III i IV w strojach komunijnych, do niesienia feretronów: Panie z KGW, Panów Górników i Strażaków; Orkiestrę Dętą z Zygodowic i oczywiście wszystkich Wiernych. O przyozdobienie trasy prosimy Panów z Duszpasterskiej Rady Parafialnej, a członków Akcji Katolickiej o przygotowanie Modlitwy przy poszczególnych ołtarzach. Oczywiście procesja Eucharystyczna w oktawie odbywać się będzie po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 11.00.

projekt i realizacja: intermania.pl