Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Uroczystość Św. Józefa

W czwartek przypada Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP.

Msze Św. odprawiane będą o godz. 9.00 i 18.00

Polecajmy w modlitwie całą Wspólnotę Kościoła.

Szczególną modlitwą otaczamy czcigodnego Ks. Kan. Józefa Wróbla – naszego Proboszcza.

W dniu Jego imienin, wraz z modlitewnym bukietem składamy na Jego rękach najserdeczniejsze życzenia, prosząc by św. Józef wypraszał potrzebne dary nieba w jakże ofiarnej posłudze kapłańskiej; dobre zdrowie; wzmocnienie nadziei i wiary w tej jakże trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Przy tej okazji dziękujemy szczególnie za troskę o nasze zbawienie, wychodząc naprzeciw z pełnym otuchy słowem, posługą w konfesjonale i umożliwieniem parafianom korzystania z Eucharystii poprzez zwiększenie ich godzin odprawiania.

Księże Kanoniku Józefie – niech Najwyższy Mistrz wynagrodzi Księdzu ofiarne serce, a Matka Najświętsza, Św. Józef i Św. Jan Paweł II będą najwspanialszymi orędownikami przed Tronem Boga w Niebie.

Wdzięczni Parafianie

projekt i realizacja: intermania.pl