Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

W trosce o bezpieczeństwo!

umowaW czwartek 16 marca 2017 roku Ks. Proboszcz udał się na spotkanie do Starostwa Powiatowego w Wadowicach. Cel był wyjątkowy i bardzo ważny, a mianowicie podpisanie umowy dofinansowania instalacji alarmowej i monitorującej naszą rzeźbę św. Anny Samotrzeć. Cieszymy się, iż Starosta Bartosz Kaliński zdecydował, że kwota 13000 zł przeznaczona zostanie na zabezpieczenie naszego cennego zabytku oraz terenów przylegających do świątyni. O takim monitoringu myśleliśmy i planowaliśmy go od 2013 roku, a więc od momentu odrestaurowania naszego cennego skarbu, jakim jest gotycka rzeźba. Dziś możemy powiedzieć, iż nasze plany prawie ziściły się. Teraz czas na sprawy związane z zamontowaniem monitoringu. Nie ukrywamy, iż jest to bardzo cenny dar od Starostwa Powiatowego w Wadowicach, za co jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Staroście Bartoszowi Kalińskiemu. Z serca dziękujemy za owocną współpracę z naszą Parafią i mamy nadzieję, iż tak nadal będzie.

Duszpasterska Rada Parafialna

projekt i realizacja: intermania.pl