Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

WIZYTA DUSZPASTERSKA W ROKU 2021/22 W NASZEJ PARAFII

Wizyta duszpasterska nie może  się odbyć  w tym roku w tradycyjnej formie.

W naszej parafii, tak jak w parafiach dekanatów wadowickich kolęda będzie wyłącznie na zaproszenie imienne.

Te rodziny, które uwzględniając sytuację pandemiczną w kraju i swoich rodzinach, zdecydują się przyjąć tradycyjną wizytę kapłana prosimy o wrzucenie do koszyczka na stoliku prasowym, karteczki z nazwiskiem i adresem domu. Kapłan wraz z panem kościelnym odwiedzi tylko te domy.

W kolędzie nie będą uczestniczyć ministranci. W jedna z niedziel stycznia, będzie możliwość złożenia datków  dla naszych ministrantów.

Jednoczenie zachowujemy zeszłoroczną formę, modlitw za rodziny z poświęceniem kredy i wody dla tych, którzy nie będą mieli tradycyjnej kolędy. To błogosławieństwo będzie miało miejsce w ostatnią niedzielę stycznia.

Kolęda na zaproszenie rozpocznie się zaraz po Świętach i będzie mieć miejsce najpierw  w Babicy.

projekt i realizacja: intermania.pl