Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Wspólnie możemy tego dokonać

stary kościół wejścieZbliża się 50 – ta rocznica tego jakże smutnego wydarzenia na kartach historii naszej parafii – pożaru zabytkowego kościółka. Niestety,  spłonął on doszczętnie 13 lipca 1963 roku. Obecnie cieszymy się z pięknej naszej świątyni, którą budowali, wkładając w to całe serce, ofiary i swój czas pracy nasi parafianie. Jednak nie chcemy, aby pamięć o drewnianym kościółku została zamazana wśród nowego pokolenia, dlatego pragniemy zorganizować na tę rocznicę wystawę zdjęć i pamiątek związanych z zabytkowym kościółkiem. Niestety, trudno jest uzyskać  pamiątki fotograficzne z tamtego okresu, dlatego zwracamy się do wszystkich parafian o pomoc w tym względzie. Jeśliby ktoś miał w swoich zbiorach rodzinnych fotograficzne pamiątki i chciałby się nimi podzielić z całą wspólnotą parafialną, to prosimy o kontakt z Ks. Proboszczem lub Panem Kościelnym. Z góry dziękujemy za współpracę i pomoc. Mamy nadzieję, że to wspólnie dokonane dzieło, będzie wielką lekcją historii naszej parafii dla każdego z nas.

projekt i realizacja: intermania.pl