Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Z najlepszymi życzeniami imieninowymi dla Ks. Proboszcza

wdzięcznośćCzcigodnemu Ks. Kan. Józefowi Wróblowi, naszemu Proboszczowi, składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Niech patron św. Józef wyprasza potrzebne łaski u Boga w dalszej posłudze kapłańskiej. Niech dobre zdrowie, pogoda ducha i radość ze spełnianej posługi kapłańskiej nieustannie Księdzu towarzyszą. Przy tej okazji pragniemy również wyrazić naszą wdzięczność jako Wspólnota Parafialna  za niestrudzoną posługę duszpasterską, troskę o piękno kościoła i wielkie serce, jakie Kanonik wkłada każdego dnia w życie całej Parafii. Do tych życzeń pragniemy złożyć bukiet żywych kwiatów w postaci codziennej modlitwy i zamówionych w intencji Ks. Proboszcza Mszy Świętych.

Duszpasterska Rada Parafialna

wraz  ze wszystkimi grupami parafialnymi

i wdzięcznymi Parafianami

projekt i realizacja: intermania.pl