Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Z Niedzieli Zesłania Ducha Świętego

*Dzisiaj Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 14.00 i 16.00

*W związku ze zniesieniem obostrzeń od dzisiejszej niedzieli w kościołach jest zniesiony limit ilości osób uczestniczących w Nabożeństwach. Obowiązują maseczki i odległość do 2 metrów. Ta sytuacja związana jest również ze zniesieniem dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.

*W poniedziałek 1 VI – Uroczystość Maryi – Matki Kościoła. Msze Św. o godz. 9.00 i 18.00

Wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia, wypraszając u Serca Jezusowego i Matki Kościoła tych darów, które są im najbardziej potrzebne.

*W przyszłą niedzielę wracamy do starego porządku odprawiania Mszy Św., a więc nie ma już Mszy Św. o godz. 14.00 i 18.00

*W niedzielę 7 czerwca przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – koniec okresu wielkanocnego. Zachęcamy wszystkich, którzy nie skorzystali jeszcze ze spowiedzi wielkanocnej, aby to w najbliższym czasie uczynili, wypełniając przykazanie kościelne

*W miesiącu czerwcu po każdej Mszy Św. będzie odprawione Nabożeństwo Czerwcowe połączone z odmówieniem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

*Od 1 czerwca Msze Św. we wtorki i czwartki odprawiane są o godz. 7.00

*W piątek 5 czerwca przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.00. Dzieci klas IV przynoszą książeczki pierwszopiątkowe i składają je do koszyczka przed ołtarzem. Po Eucharystii spotkanie uczniów klas IV, którzy przygotowują się do rocznicy I Komunii Św., którą przeżywać będą 14 czerwca.

*W sobotę o godz. 17.00 spotkanie w kościele dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Uroczystość tę dzieci będą przeżywać 11 czerwca w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 11.30

*W sobotę o godz. 18.00 Msza Św, a po niej z racji przypadającej pierwszej soboty miesiąca Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła.

*W niedzielę 7 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

projekt i realizacja: intermania.pl