Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Z ogłoszeń parafialnych na ostatni tydzień wakacji

fot 1Rozpoczynamy ostatni tydzień wakacji. Prosimy o przyjęcie poniższych zaproszeń do naszego parafialnego Wieczenika:

– w poniedziałek 26 sierpnia – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza Św. wyjątkowo o godz. 7.00

– we wtorek 27 sierpnia – Msza Św. wyjątkowo o godz. 18.00

– w środę 28 sierpnia – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z Mszą Św. o godz. 18.00

– w czwartek 29 sierpnia – Msza Św. o godz. 7.00

– w piątek 30 sierpnia – Msza Św. o godz. 18.00. Zapraszamy do skorzystania ze Sakramentu Pokuty i Pojednania młodzież szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych od godz. 16.00.

– w sobotę służba liturgiczna ołtarza pielgrzymuje do Kalwarii Zebrzydowskiej pod opieką ks. Bogusława – bardzo prosimy, aby do środy zgłosili się chętni do wyjazdu, celem zamówienia odpowiedniego autobusu czy busa

– w sobotę 31 sierpnia – spowiedź od godz. 16.00 dla dzieci szkół podstawowych. O godz. 18.00 Msza Św. połączona z procesją fatimską. Do niesienia figury MB Fatimskiej prosimy Panie z KGW ze wszystkich wiosek. Zapraszamy asysty: dzieci do sypania kwiatów, dzieci z klas II i III w strojach komunijnych, Panów do niesienia światła i baldachimu oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej.

projekt i realizacja: intermania.pl